Meie ettevõttel on pikaajalised kogemused höövelmaterjalide tootmisel ja turustamisel üle Eesti. Meie ettevõtte poolt toodetud höövelmaterjalidega on viimistletud ja saanud kauni välimuse tuhanded kodud Eesti Vabariigis.

Peamiste tootegruppide hulka kuuluvad sisevoodrilauad, mis on valmistatud nii kuusest, männist kui ka haavapuust. Välisvoodrilauad, mis peaasjalikult valmistame kuusepuust. Sisevoodrilaudu ja välisvoodrilaudu valmistame erinevate laiustega. Välisvoodrilaudu valmistame peen saetud (karestatud) pinnaga ning mingil määral ka hööveldatud pinnaga. Samuti valmistame erinevate laiustega ja paksustega põrandalaudu nii kuusest kui ka männist ning tuulekastilaudu. Sortimenti kuuluvad ka erinevate laiustega sügav immutatud terrassilauad.

Alates 2012. Aastast tegeleme ka välisvoodrilaudade kruntimise ja värvimisega.

Tihti kipuvad ehitajad ülemäära kiirustama ning pindu viimistlusvärviga võõpama, ehkki esimene kiht peaks enamasti olema kruntvärv. Erinevast materjalist pinnad vajavad kruntimist erinevatel põhjustel. Seda on vaja näiteks siis kui tahetakse ühelt värvitüübilt teisele üle minna. Kruntvärv aitab viimistlusvärvil paremini nakkuda, ühtlustab lõpptulemust, tugevdab aluspinda ning vähendab viimistlusvärvi kulu. Samuti ei lase kruntvärv puidust vaiku välja imbuda. Kruntvärv on põhiliselt valge „Teknose" alusvärv mis on hallitus ja niiskuskindel vesi alusel värv. Dekoratiivse fassaadi värvitooni valib klient ise oma kodukoha järgses värvi poes. Teatate meile värvi koodi ning vastavalt Teie poolt valitud värvikoodile laseme valmistada õige tooniga värvi, mille värvime Teie tellitud laudadele peale koos kruntvärviga. Meie värvime laudadele peale ühe kihi kruntvärvi ja ühe kihi dekoratiivvärvi. Teise kihi värvi soovitame peale värvida siis kui lauad on juba seina löödud. Sellisel juhul katate ära naela- või kruvipead ja liitekohad.

Peale eelpool nimetatud asjade tegeleme ka Teie poolt tellitud materjali koju tarnimisega. Teostame transporti üle Eesti vastavalt kokkuleppele. Transpordi hinnad on sõltuvalt asukohast erinevad kuid siiski soodsad.

Tootmisel jälgime kvaliteeti ja soovime, et klient alati rahule jääks.